OMA Yrityspalvelut on SINUN kokonaisvaltainen kumppanisi!

OMA YRITYSPALVELUT OY

Tutustu tilitoimistomme palveluihin ja ota yhteyttä, katsotaan se sopivin apu tarpeisiisi!

Y-tunnus: 2915117-9

Viilarinkatu 5, 2.krs
Länsi1 -kauppakeskus
20320 Turku
 

Kielitaito / Language skills / по-русски:

    

 

Sanna Tammisto
Taloushallinnon ammattilainen, yrittäjä
sanna@oma-assari.fi
044 241 9204
 

Asta Suikkanen
Assari
asta@oma-assari.fi
040 550 5097

Tuula Suvanto
Toimistopäällikkö, palkanlaskenta
tuula@oma-assari.fi
040 551 6553
 

Terri Paju
Taloushallinnon ammattilainen
terri@oma-assari.fi
044 242 5903
 ​​​​​​​

Irina Puranen
Taloushallinnon ammattilainen
irina@oma-assari.fi
044 976 2913
  ​​​​​​​

Ljudmila Miseikis
Taloushallinnon ammattilainen
ljudmila@oma-assari.fi
044 242 0133
   ​​​​​​​

Nikola Gulová
Taloushallinnon ammattilainen
nikola@oma-assari.fi
044 242 4876
  ​​​​​​​

 

Jätä yhteydenottopyyntö

LÄHETÄ MEILLE TURVAPOSTIA

Kirjoita avautuvan näytön ylimpään kenttään oma sähköpostiosoitteesi,
johon saapuu Turvaposti-palvelimelta lähetyksesi vahvistuspyyntö.
Kirjoita viesti ja liitä mahdollinen liite/liitteet.


Voit hyväksyä viestille ehdotetun salasanan tai vaihtaa tilalle oman salasanan.
Salasana toimitetaan vastaanottajan matkapuhelimeen automaattisesti tekstiviestillä.
Klikkaa ”Lähetä”.

Turvaposti-palvelimelta saat vahvistuspyynnön sähköpostiosoitteeseesi,
joka sinun pitää vielä kuitata klikkaamalla viestissä olevaa linkkiä.
Viesti lähtee vastaanottajalle vasta tämän kuittauksen jälkeen!

Siirry lähettämään turvapostia.

Lähetä palkanlaskentaan turvapostia.